info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Klorane Shampooing Capucine (Purqark) 200 ml

Çmimi:L1,300.00 L1,040.00 -20%

Shampo kundër zbokthit të thatë 200ml.

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm kundër zbokthit të thatë. Ndihmon në pakësimin dhe eleminimin e copëzave të bardha të zbokthit që duken në sipërfaqe të flokut.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Si fillim aplikohet 3 herë në javë dhe më pas si trajtim mbajtës përdoret një herë në javë.

Perberesit

Water (Aqua),Tropaeolum Majus Extract (Tropaeolum Majus),Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Salicylic Acid, Undecylenamidopropyl Betaine, Ceteareth-60 Myristyl Glycol , Fragrance (Parfum), Panthenol, Polyquaternium-10 , Propylene Glycol, Red 4 (Ci 14700), Triethanolamine , Yellow 6 (Ci 15985).