info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Klorane Shampooing Avoine 200 ml

Çmimi:L1,300.00 L1,040.00 -20%

Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët 200ml.

SKU: KL002
Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokë të dobët e që këputen. Mund të përdoret nga të gjitha moshat. Ndikon pozitivisht në fortësimin e flokut, shkëlqimin dhe butësinë e tij. Pa konservues, pa paraben.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Mund të përdoret sashpesh të jetë e nevojshme.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Avena Sativa, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Imidazolidinyl Urea, Polyquaternium-10, Styrene/Acrylates Copolymer.