info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Klorane Shampoo Magnolia 200 ml

Çmimi:L1,300.00 L1,040.00 -20%

Shampo me manjolë për flokë pa shkëlqim 200ml.

SKU: KL039
Pershkrimi

Shampo e përshtatshme për flokë të cilët e kanë humbur shkëlqimin. Në sajë të dyllit që nxirret nga bima e manjolës, kompleksit të surfaktantëve dhe kompleksit polimerik ky formulim e bën flokun më të shëndetshëm, më me shkëlqim, më të butë dhe e mbron nga faktorët dëmtues të mjedisit të jashtëm. Pa paraben, pa sodium laurilsulfat.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycol Palmitate, Dimethicone, Acrylates Copolymer, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, BHT, Citric Acid, Citronellol, Fragrance, Laureth-7, Linalool, Magnolia Grandiflora Leaf Extract, Methylisothiazolinone. Oleth-10, Phenoxyethanol, Polyquaternium-74, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Hydroxide, Yellow 5, Yellow 6.