info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Klorane Set Bleuet 1

Çmimi:6,600.00 L 3,300.00 L -50%

Bli ujin micelar 400 ml dhe serumin tonifikues 50 ml me 50% Ulje!

Informacion shtesë

Brand

Masa

400 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

, ,

Formulation

,

Action

, , ,

Klorane Tonic Awakening Serum with ORGANIC Cornflower

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Specific For

,

Suitable For

,

Klorane Floral Water Make-Up Remove

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping