info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Petit Junior Baume Levres Nourrissant 4 gr

Çmimi:L650.00

Zbutës buzësh Klorane për fëmijë 4 gr.

Pershkrimi

Zbutës buzësh me shije luleshtrydhe për fëmijë mbi 3 vjeç. I pasur me vitamina dhe substanca antioksiduese që e zbusin dhe ushqejnë buzët. Pa paraben. Hipoalergjik.

Perdorimi

Aplikohet në buzë sa herë të jetë e nevojshme.

Perberesit

Emollients huileux 65%, Vitamines E et F.