info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Klorane Mango Oil Spray

Çmimi:L2,000.00 L1,700.00 -15%

Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë 125ml.

Stock: In stock

SKU: KL075

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Formulim vajor i pasur me ekstrakte të mangos, i përshtatshëm për flokë të dëmtuar dhe të thatë. Mbron, ushqen dhe ripërtërin flokun duke i rikthyer shkëlqimin. Nuk ka nevojë të shpëlahet. Pa paraben. Pa konservues.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të thatë ose të njomë në të gjithë flokun. Nuk shpëlahet. Mund të përdoret sa herë të jetë e nevojshme.

Perberesit

Isodecyl neopentanoate, sd alcohol, 39-c, ethylhexyl methoxycinnamate, water, mangifera indica, seed butter, elaeis guineensis oil, bht, citronellol, parfum, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool.