info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Dattier Du Desert Shampoo

Çmimi:L1,300.00

Shampo për flokë të thatë të dëmtuar 200ml.

Stock: In stock

SKU: KL046

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Formulim  i pasur me ekstrakte të hurmës së Arabisë. Në sajë të përbërësve të tij ushqen rrënjën e flokut dhe e bën atë më rezistente. Pastron skalpin e kokës duke ruajtur balancën e tij. Zbut, ushqen dhe i jep shkëlqim flokut.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.Rekomandohet të përdoret dy herë në javë.

Perberesit

Water (aqua), sodium laureth sulfate, peg-7 glyceryl cocoate, olive oil glycereth-8 esters, sodium lauroyl methyl isethionate, lauryl betaine, glycol distearate, decyl glucoside, balanites aegyptiaca seed extract, benzoic acid, caramel, citric acid, cocamide mea, disodium edta, fragrance (parfum), hydrolyzed wheat protein, laureth-10, limonene, maltodextrin, polyquaternium-10, sodium benzoate, sodium chloride, tocopherol, yellow 6 (CI15985).