info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Klorane Conditioner with Quinine and B Vitamins

Çmimi:L1,450.00 L1,232.50 -15%

Balsam me kininë për flokë të dobët dhe që bien 150ml.

Stock: Out of stock

SKU: KL017

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Në sajë të pranisë së kininës dhe vitaminave të grupit B, ky formulim e forcon flokun dhe i jep vitalitet. Floku bëhet më me shkëlqim dhe stilohet më me lëhtësi. Mund të kombinohet dhe me produkte të tjera në trajtimet e ndryshme kundër rënies së flokëve. Hipoalergjik.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, të larë paraprakisht, lihet 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water AQUA , Dimethicone, Cetylalcohol, cinchona succirubbra Methylcelullose, Biotin, butyrospermum barkii shea butter Fruit, Caramel, DMDM Ydantoin, Fragrance Parfum , Panthenol, Pyridoxine HCL, Red 4 CL 14700 , sodium hydroxide, stearalkonium klorid.