info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Bebe Huile Calendula 100 ml

Çmimi:L1,200.00

Vaj me ekstrakte kalendule 100ml.

SKU: KL033

Additional information

Pershkrimi

Vaj masazhues i pasur me ekstrakte të lules së kalendulës dhe vaj bajame që ushqen lëkurën e foshnjës dhe e bën atë më të butë. Formulim i cili absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe nuk ngjitet. Pa ngjyrë, pa parfum, hipoalergjik.

Perdorimi

Hidhen disa pika vaji në pëllëmbët e duarve dhe fërkohen duart deri sa të përhapet vaji plotësisht. Më pas masazhohet lëkura e foshnjës.

Perberesit

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Carthamus Tinctorus (Safflower) Seed Oil (Carthamus Tinctorus Seed Oil), Persea Gratissima (Avocadop) Pom (Persea Gratissima Oil), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Simmondsia Chinensis Seed Oil), Ethylhexyl Palmitate, BHT, Calendula Officinalis Flower Extract.