info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Baume Avoine 150 ml

Çmimi:L1,450.00

Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve 150ml.

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për t’u aplikuar pas larjes, për ta zbutur, ushqyer dhe bërë flokun më të shëndetshëm. Pa silikon, pa paraben, pa konservues.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, të larë paraprakisht, lihet të veprojë 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Chamomilla Recutita , Citric Acid, Glyceryl Cocoate, Lauryl Betaine, Cocamide Mipa, Disodium, Hydroxypropyl Guar Chloride, Parfum, Sodium Lauryol Amino Acids, Cyanus, Assainsant , Sodium Hydroxide, Manifera Indica, Glycol Palmitate, Phospholipids, Oryza Sativa Dioica Cyclodextrine , Alchool Denat, Cyclomethycone, Limonene, Linaol, Celome Spinosa Extract, Vitamine B8, Sélénium, Zinc.