info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Baume Aux Fibres de Lin 150ml

Çmimi:L1,500.00

Balsam me fibra lini për volum 150ml.

Pershkrimi

Në sajë të përmbajtjes së lartë në mucilagje, ky balsam e ushqen flokun dhe i jep volum që nga rrënja. Pa silikon.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, të larë paraprakisht, lihet 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water Aqua , Vinegar Acetum , Inulin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-33, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Fragrance Parfum , Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Limonene, Linum Usitatissimum Linseed Seed Extract Linum Usitassimum Seed Extract , Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sclerotium Gum.