info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kendamil Tomato & Carrot Pasta

Çmimi:640.00 L

Drithëra me perime, makarona, djathë dhe qumësht për bebe nga 7 muaj
150 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

150 g

Mosha

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Përierje dritherash me perime, djathë, makarona dhe qumësht për bebe nga 7 muaj.
Prodhuar në Lake District në Britani të Madhe (zonë e mbrojtur nga UNESCO) nga lopët e zonës.

Pa konservues dhe ngjyrues

Pa vaj palme dhe peshku

Pa sojë dhe OMGJ

Pa sheqer të shtuar
Përmban vetëm sheqerna natyrale

Përmban gluten

I pasuruar me vitamina dhe minerale si:

Vitaminë D 3, e cila kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar te fëmijët
Vitaminë B1 (tiaminë) 3, e cila kontribuon në metabolizmin normal të energjisë
Kalcium , i cili nevojitet për rritjen normale dhe zhvillimin e kockave tek fëmijët

Përdorimi

Përpara përdorimit ndiqni udhëzimet përkatëse në fletëudhëzues.
1. Lani duart, më pas sterilizoni enët tuaja të ushqimit.
2. Shtoni 6 lugë gjelle ujë të ngrohtë në 3 lugë phuhur nga përzierja
3.Përzieni mirë dhe lëreni përgatitjen të qëndrojë për 2 minuta.

UDHËZIME TË RËNDËSISHME TË USHQIMIT:
Përdorni sasinë e duhur siç udhëzohet.
Mos e servirni përsëri purenë e pangrënë.
Mos e ngrohni sërish në mikrovalë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping