info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kendamil Kendakids Banana

Çmimi:1,560.00 L

Drithëra me banane për fëmijë mbi 3 vjeç
400 g

Stock: Ka stok

SKU: KENDA12
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

400 g

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Drithërat Kendamil janë një ushqim i shijshëm dhe me vlera të larta ushqyese për fëmijët mbi 3 vjeç.
Nuk përmban vaj palme, vaj peshku ose përbërës shtesë me cilësi të ulët.
Përmban 23 vitamina, DHA me origjinë bimore dhe përbërës me vlera ushqyese të larta.

Formulim vegan.
Zgjedhja e duhur për fëmijë aktivë.

Përdorimi

Hapi 1: Shtoni 250 ml ujë të ngrohtë (paraprakisht të zjerë) në një filxhan.
Hapi 2: Shtoni 50 g (afërsisht 3.5 lugë gjelle me pluhur).
Hapi 3: Trazojeni deri në tretje të plotë të pluhurit.

Përbërësit

Whole milk, Whey protein (milk), Vegetable oils (rapeseed, coconut, sunflower), Lactose (milk), Skimmed milk powder, Sugar, Banana powder, Inulin (Fructo-oligosaccharides), Natural flavourings, Emulsifier (Monoglycerides of fatty acids), Calcium citrate, Calcium lactate, Magnesium chloride, Sodium citrate, Potassium chloride, Vitamin C, Potassium hydroxide, Inositol, Docosahexaenoic acid oil (DHA), Arachidonic acid oil (AA), Nucleotides, Taurine, Choline Bitartrate, Iron pyrophosphate, L Carnitine, Zinc sulphate, Vitamin E, Niacin, Ferric ammonium citrate, Pantothenic acid, Beta carotene, Copper sulphate, Vitamin A, Thiamin, Vitamin B6, Riboflavin, Potassium iodide, Manganese sulphate, Folic acid, Vitamin K1, Sodium selenite, Biotin, Vitamin D3, Vitamin B12.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping