info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Jowae Oxygenating Exfoliating Cream Face

Çmimi:1,750.00 L 1,487.50 L -15%

Scrub oksigjenues në formë kremi për të gjitha llojet e lëkurës.
75 ml

Stock: S’ka stok

SKU: JOWAE29
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Scrub oksigjenues në formë kremi për të gjitha llojet e lëkurës.
Eliminon qelizate e vdekura dhe papastërtitë e ambientit, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe plotshkëlqim.

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, edhe ato më të ndjeshmet.
Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
96% të përbërësve me origjine natyrale.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur dy herë në javë.
Masazhojeni dhe shpëlajeni.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. KAOLIN. CETEARYL ALCOHOL. PENTYLENE GLYCOL. SODIUM POLYACRYLATE. STEARIC ACID. POLYLACTIC ACID. COCO-GLUCOSIDE. PALMITIC ACID. PARFUM/FRAGRANCE. CAPRYLYL GLYCOL. CHLORPHENESIN. POTASSIUM SORBATE. TETRASODIUM EDTA. BIOSACCHARIDE GUM-1. GLYCERYL CAPRYLATE. SODIUM ANISATE. SODIUM LEVULINATE. PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. SODIUM BENZOATE. CITRIC ACID. 1444A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping