info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Irovit Oral Drops

Çmimi:1,260.00 L

Suplement ushqimor me hekur për fëmijë
Flakon x 30 ml

Stock: Ka stok

SKU: 002776
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Suitable For

Përshkrimi

Irovit është një suplement ushqimor me sulfat hekuri, i formuluar specifikisht për fëmijë.
Përthithet me lehtësi nga organizmi dhe ka shije luleshtrydhe, çka e bën dhe më të pëlqyeshëm nga fëmijët.
Përmban vetëm hekur si substancë aktive, prandaj dozohet lehtësisht në bazë të nevojave që ka organizmi për hekur.
Me irovit mjafton një vëllim i vogël solucioni për t’u dhënë fëmijëve tuaj dozën e hekurit për të cilën kanë nevojë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohen dozat e mëposhtme:
– fëmijët nën 1 vjeç mund të konsumojnë 1 ml në ditë, pas ushqyerjes.
– fëmijët mbi 1 vjeç mund të konsumojnë 1 ml në ditë, pas ushqimit ose siç e këshillon mjeku pediatër.
Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping