info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Alinter Group Ironorm Syrup

Çmimi:930.00 L

Suplement ushqimor me përmbajtje të hekurit, vitaminave B dhe mineraleve

150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

150 ml

Brand

Formulation

Suitable For

, , ,

Specific For

Përshkrimi

Përmban vitamina B dhe minerale si dhe hekur .
Parandalon dhe trajton aneminë .

Përdorimi

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç :

Një ose dy lugë çaji (5 ml) në ditë para ushqimit.

 

Fëmijët mbi 5 vjeç deri në 12 vjeç:

Një lugë çaji (5 ml) para ushqimit.

Përbërësit

CALCIUM GLYCEROPHOSPHATE / CALCIUM PANTOTHENATE / FERRIC AMMONIUM CITRATE / MANGANESE GLYCEROPHOSPHATE / NICOTINAMIDE / POTASSIUM GLYCEROPHOSPHATE / PYRIDOXINE HYDROCHLORIDE / RIBOFLAVINE / SODIUM GLYCEROPHOSPHATE / THIAMINE HYDROCHLORIDE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping