info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Immitec Omega-3 Vitamin D3

Çmimi:2,260.00 L

Suplement ushqimor me omega-3, me një sërë benefitesh për organizmin
Kuti x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Omega-3 ka një sërë benefitesh për sistemin kardiovaskular, sistemin nervor dhe trurin.

1. Efekt pozitiv në sistemin kardiovaksular
Acidet yndyrore EPA dhe DHA ndikojnë pozitivisht në funksionin e zemrës. Efektet pozitive shihen nëse merrni çdo ditë 250 mg EPA dhe DHA.

2. Efekt pozitiv në tru
DHA, acid yndyror omega-3, ndikon pozitivisht në funksionin e trurit. Efektet pozitive shihen nga konsumimi çdo ditë i 250 mg EPA.

3. Efekt pozitiv në shikim
DHA përmirëson shikimin. Efekte pozitive shihen nga konsumimi i 250 mg DHA çdo ditë.

4. Kujdeset për sistemin imunitar
Vitamina D ndikon pozitivisht në funksionimin e sistemit imunitar. Vitamina E mbron qelizat nga stresi oksidativ.

Kapsula 100% vegane.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet që të rriturit dhe fëmijët mbi 11 vjeç të konsumojnë 2 kapsula në ditë, gjatë vaktit ushqimor.

Përbërësit

vaj peshku, xhel i bute vegan, vitamine E, vitamine D3, niseshte hidroksipropil, karragjenan, glicerine, ujë i pastruar

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping