info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Humana Pure me perime dhe makarona

Çmimi:250.00 L

Pure organike “vegjetariane” për foshnje
190 g

Stock: S’ka stok

SKU: HU015
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

190 g

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Pure me makarona, domate dhe perime për foshnjet tuaja.
Një vakt vegjetarian i shijshëm dhe i plotë.
Përbërësit janë 100% organikë.

Përdoret te foshnjet pas muajit të 6-të të jetës.

Nuk përmban sheqer ose kripë të shtuar.
Nuk përmban derivate të qumështit të lopës.
Nuk përmban:
– konservues;
– ngjyrues artificialë;
– përmirësues të shijes.

Përdorimi

1. Hapeni kavanozin.
2. Ngrohnki kavanozin ose sasinë e puresë që do i jepni foshnjes, në banjë Mari me ujë të ngrohtë ose mikrovalë.
3. Kontrolloni temperaturën.
4. Produkti pas hapjes së parë ruhet në frigorifer dhe përdoret brenda 24 orëve.

Përbërësit

tomato puree * 44%, carrots * 41%, skimmed milk powder * 4%, semolina (from durum wheat *), 4%, pasta * 1 ( from durum wheat * ) 3%, rapeseed oil *, water.

1 Pasta may contain traces of egg.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping