info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Humana Muhalebi me semolina pa qumësht 4 m+

Çmimi:560.00 L

Muhalebi me semolina pa qumësht për foshnje mbi 4 muajshe
200 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

200 g

Mosha

,

Suitable For

Përshkrimi

Falë përvojës më shumë se 60 vjeçare në kërkim dhe zhvillim, Humana mbështet rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve, duke ofruar produkte të besueshme, në harmoni me natyrën.

Për fëmijët mbi 4 muajsh është krijuar muhalebia me semolinë pa qumësht.
Përmban tiaminë, një vitaminë e grupit B e rëndësishme për funksionin e sistemit nervor.
100% drithëra nga bujqësia organike.

Nuk përmban:
– sheqer të shtuar;
– aroma të shtuara;
– ngjyrues;
– konservues.

Përdorimi

Ndiqni udhëzimet e mëposhtme për një përgatitje korrekte të drithërave Humana:
1. Zieni ujin dhe lereni të ftohet përafërsisht deri në 50 ̊C.
2. Shtoni pluhurin e drithërave në tasin me të cilin do të ushqeni foshnjen.
3. Shtoni sasinë e rekomanduar të ujit dhe përziejeni deri në tretje të plotë.
Duke qenë se fëmijët janë të ndryshëm edhe dozimi dhe raportet ujë/pluhur drithërash mund të ndryshojnë në varësi të nevojave të tyre.

Përgatiteni vaktin ushqimor pak përpara se t’ia jepni fëmijës tuaj.
Hidhni çdo mbetje ushqimore.
Mbylleni mirë paketimin dhe përdoreni maksimumi der në 3 javë pas hapjes.

Përbërësit

wheat semolina, thiamin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping