info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Holle Pure Fruit Pear with Apricot 4m+ Demeter

Çmimi:L250.00

Pure me dardhë dhe kajsi për femijë mbi 4 muaj. 90g .

Additional information

Brand

Përshkrimi

Pure e imët e përftuar 100% nga fruta. Kombinim i dardhës me kajsinë, me shije të këndëshme dhe vlera ushqyese. E përshtatshme për t’u konsumuar mes vakteve ose kur jeni në lëvizje.
Paketim pa rrjedhje që siguron një ruajtje të plotë të produktit.
Pa gluten, pa vezë, pa laktozë dhe pa ëmbëlsues.
Me çertifikim Demeter.

Përdorimi

Përdorni një lugë për t’i ushqyer purenë fëmijës suaj, sepse thithja e vazhdueshme direkt nga ambalazhi, mund të shkaktojë prishje të dhëmbëve.
Ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.

Përbërësit

Pear* (85 %), apricot* (15 %)