info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

HIPP Vaj Kolëze Bio

Çmimi:580.00 L 551.00 L -5%

Vaj organik kolëze për përgatitjen e vakteve të vogëlushëve nga 6 muaj
250 ml

Stock: Ka stok

SKU: HIP70
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

250 ml

Mosha

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

HiPP 100% vaj organik kolëze, ideal për përgatitjen e vakteve shtesë për fëmijë.

Raporti optimal i omega-3 me omega-6.
Acidi alfa-linolenik (një acid yndyror omega-3) – i rëndësishëm për zhvillimin e trurit dhe qelizave nervore.
Natyral dhe pa gluten.
Me vitaminë E – e rëndësishme për mbrojtjen kundër stresit oksidativ.

Përdorimi

Doza e rekomanduar për ushqimet e përgatitura vetë (190 g): perime-patate-mish-pure/menu vegjetariane: 1-2 lugë, pure me drithëra-fruta: 1 lugë.

Para përdorimit, sigurohuni që xhami të mos jetë dëmtuar.

Përbërësit

Organic rapeseed oil.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping