info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Hipp Pako promocionale nr.6

Çmimi:1,300.00 L

Paketim promocional me produkte Hipp për fëmijë

Stock: S’ka stok

SKU: Hippextra6
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

, ,

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Paketim promocional me produkte Hipp
Ide e kendshme për dhuratë.

Kjo pako përmban:
1 – Hipp pure banane & bollgur 190 g – 2 kavanozë;
2 – Hipp pure Sun fruits 125 g – 2 kavanozë.
3 – Hipp ujë për bebe 1.5 L -1 shishe;
4 – Hipp lëng molle 200 ml – 1 shishe;
5 – Hipp çaj me fruta me bustina 40 g – 1 kuti;
6 – Lugë plastike Hipp për ushqimin e bebes -4 copë (FALAS);
7 – Gushore Hipp 1 copë (FALAS);
8- Hipp baby on board tabelë për makinë -2 copë (Falas).

Produktet vijnë në paketim festiv, ilustruar në foto.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping