info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Guam Upker ShampooCapelli Colorati

Çmimi:L2,080.00 L1,664.00 -20%

Shampo me veti antioskiduese & mbrojtëse e ngjyrës për flokë të
lyer
200 ml

Stock: In stock

SKU: GUA062
Tags: , , ,

Additional information

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, , ,

Suitable For

Përshkrimi

Shampoja ka për qëllim:
-të ruajë për një kohë më të gjatë ngjyrën e flokëve;
-t’u japë flokëve shkëlqim;
-t’i mbrojë nga faktorët mjedisorë dëmtues (veti antioksiduese);
-të ushqejë flokët.

Këtë e arrin në sajë të kombinimit të ekstrakteve të algave me vitamina.
Shampoja ka një pH acid (4-4.5).

Pa SLES.
Pa PEG.
Pa parabene.
I testuar per nikel.

Përdorimi

Aplikohet shampoja
në flokë të thatë, masazhohet skalpi për pak minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Vitamine C, E
ed F, estratti di Alga Undaria pinnatifida, Fucus e Laminaria, Aloe vera, Glicerina, Filtro solare, riflettori di luce.