info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Guam Britannia Dren Plus al Te Verde

Çmimi:L4,550.00 L3,640.00 -20%

Integrator që ndihmon
për drenimin e lëngjeve
30 bustina x 12ml

Stock: In stock

SKU: GUA043
Tags: , , , ,

Additional information

Masa

30 bustina

Brand

Formulation

Specific For

Action

,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim, që në sajë të veprimit diuretik dhe depurativ që vjen nga prania e ekstrakteve të çajit jeshil dhe algave Guam ndihmon në drenimin e lëngjeve.

Rekomandohet të përdoret së bashku me Fanghi d’alga guam dren plus që ndihmon për të shmangur ndjesinë e fryrjes dhe mbajtjen së ujit.

Përdorimi

Rekomandohet të hollohet 1 bustinë në 1 litër ujë dhe të pihet gjatë gjithë ditës.
Ruhet në një vend të freskët të mbrojtur nga drita, në temperaturë nga 10c˚- 25˚c
Nuk zëvëndëson ditën ushqimore.
Në rastet e shtatzënisë, ushqyerjes me gji dhe të patologjive të caktuara këshillohuni me mjekun përkatës për përdorimin ose jo të produktit.

Përbërësit

Tè verde, Ortica,
Mate, Ananas, Betulla, Pilosella, Orthosifon , Spirea e Alga marina (Fucus vesiculosus).