info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Gonadosan Fertilovit For 2

Çmimi:9,000.00 L

Suplement për fertilitetin dhe shtatzëninë
90 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

,

Përshkrimi

Fertilovit for 2 është një suplement ushqimor që përdoret si gjatë periudhës së konceptimit dhe gjatë shtatzënisë.
Përmban:
-acid folik, i nevojshëm për të parandaluar defekte në tubin neural dhe për proçesin e ndarjes qelizore;
-acid pantotenik, i nevojshëm për prodhimin e hormoneve steroide;
-jod, i nevojshëm për funksionimin normal të tiroides;
-vitaminë C dhe E me veti antioksiduese, të domosdoshme për mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
Pa laktozë.
Pa gluten.
Pa konservues.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merret një kapsulë në ditë pas ushqimit.

Përbërësit

Magnesium oxide, glazing agent hydroxypropylmethylcellulose
(capsule), L-ascorbic acid, ferrous citrate, coenzyme Q10 (6,2 %),
nicotinamide, D-alpha-tocopheryl acetate, zinc oxide, calcium-Dpantothenate, thiamine hydrochloride, pyridoxine hydrochloride,
riboflavin, pteroylmonoglutamic acid, potassium iodide, biotin, coloring
agent titanium dioxide (capsule), cholecalciferol, cyanocobalamin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping