info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Neck & Décolletage Firming Cream

Çmimi:8,000.00 L 7,200.00 L -10%

Krem me efekt anti-rrudhë dhe lifting specifik për qafën dhe dekoltenë.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM036
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Ky krem ​​është formuluar me një strukturë molekulare specifike, për të parandaluar dhe korrigjuar humbjen e volumit rreth qafës.
Në vetëm 3 javë lëkura tendoset dhe rrudhat bëhen më pak të dukshme.

V-Matrix: rindërton strukturën e dermës.
Kalçiumi dhe glukoza: stimulojnë prodhimin e acidit hiluronik duke siguruar një rezervë të vazhdueshme hidratimi. Në këtë mënyrë rritet densiteti i lëkurës dhe sigurohet rigjenerim intensiv.
Lulja Edelweiss: Antioksidant i fuqishëm që mbron nga ndotja dhe rrezatimi UV. Gjithashtu ndihmon në ruajtjen e sistemit të prodhimit të kolagjenit në lëkurë.

Përdorimi

Aplikojeni në qafë dhe dekolte duke e masazhuar me lëvizje të drejtuar për lart.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Stearyl Dimethicone, Pentylene Glycol, PEG-8 Beeswax, Cetearyl Ethylhexanoate, Cyclopentasiloxane, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Arachidyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Arachidyl Glucoside, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cyperus Esculentus Tuber Extract, Xanthan Gum, Behenyl Alcohol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Ceteareth-12, Glyceryl Polyacrylate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Geranylgeranylisopropanol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Isoeugenol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping