info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Frezyderm Sea Side Dry Mist SPF 50+

Çmimi:3,824.00 L 3,059.20 L -20%

Spraj me SPF 50+ i përshtatshëm për çdo moshë
Flakon x 300 ml

Stock: Ka stok

SKU: FREZY061
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

300 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulë e thatë për lëkurë të lagur.
Teksturë jo-vajore, lehtësisht e aplikueshme.
Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor.
Rezistent ndaj ujit.

Ideal për aplikim në lëkurë të lagur.
Përdoret dhe te personat me lëkurë sensitive.
I përshtatshëm për të gjithë familjen.

Mbron nga radikalet e lirë të shkaktuara nga rrezatimi diellor.
Nuk përmban parabene.
Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në trup.
Spruconi një sasi në duar dhe përhapeni në fytyrë.
Spruconi një sasi të konsiderueshme në trup (lëkurë të njomë ose të thatë) rreth 20-30 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni çdo 1 orë.

Tundeni mirë flakonin përpara çdo përdorimi.

Përbërësit

C13-15 alkane, dibutyl adipate, ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzoil, hexyl benzoate, octocrylene, ethylhexyl salicilate, butyl methoxydibenzoyl methane, parfum, benzyl alcohol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping