info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Filorga Skin Unify Set

Çmimi:9,400.00 L

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave.
Cmim promocional.
30 ml, 15 ml, 15 ml

Stock: Ka stok

SKU: FILO053
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

, ,

Masa

15 ml, 30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave.
Seti përmban:

Filorga Skin-Unify Intensive Illuminating Serum 30 ml
Filorga Skin-Unify Illuminating Cream 15 ml
Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask 15 ml

Filorga Skin-Unify Intensive Illuminating Serum
Përkujdesje trajtuese në formë serumi, kundër njollave të errëta, i cili ndihmon në njëtrajtësimin e tonit të lëkurës, falë një formule unike.
Përbërësit e tij aktivë të avancuar reduktojnë njollat ​​e errëta, njëtrajtësojnë dhe unifikojnë kompleksin.
Formulë e pasuruar me antioksidantë për një veprim mbrojtës kundër ndotjes.
Përbërësi aktiv me origjinë bimore, i nxjerrë nga Achillea Millefolium bën që tekstura e lëkurës të jetë e njëtrajtshme.
Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare, i rrethuar me mikrosfera, rimbush shtresat më të thella të lëkurës për ta ndihmuar atë që të reflektojë më shumë dritë.
Peptidi me veti antioksiduese dhe kundër ndotjes lufton efektet negative të faktorëve të ndotjes të cilët janë shkaktarë të një lëkure pa shkëlqim dhe jo të njëtrajtshme.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Teksturë e hollë e cila përthithet menjëherë.

Filorga Skin-Unify Illuminating Cream
Përkujdesje trajtuese kundër njollave të errëta, e cila ndihmon në njëtrajtësimin e tonit të lëkurës, falë një formule unike.
Përbërësit e tij aktivë të avancuar reduktojnë njollat ​​e errëta, njëtrajtësojnë dhe unifikojnë kompleksin.
Formuluar me një kombinim të 3 përbërësve aktivë :vitamina C + glabridin + ekstraket e algave për të reduktuar në mënyrë efektive njollat ​​e errëta.
Përbërësi aktiv me origjinë bimore, i nxjerrë nga Achillea Millefolium bën që tekstura e lëkurës të jetë e njëtrajtshme.
Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare, i rrethuar me mikrosfera, rimbush shtresat më të thella të lëkurës për ta ndihmuar atë që të reflektojë më shumë dritë.

Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask
Dhurojini shkëlqim fytyrës tuaj, ndërsa zvogëloni shenjat e plakjes me Filorga Meso-Mask, një maskë fytyre intensive për të gjitha llojet e lëkurës.
Kjo maskë shumë e përfolur për efektin anti-age ka një teksturë kremoze, që hidraton thellësisht lëkurën dhe minimizon rrudhat dhe vijat e imëta.
E pasur me kolagjen dhe elastinë, Filorga Meso-Mask do të hidratojë intensivisht dhe do të zbusë fytyrën tuaj.
Polisaharidi ramnozë i pranishëm në këtë formulim është i nevojshëm jo vetëm për të qetësuar skuqjen, por dhe për t’i dhënë një shkelqim natyral lëkurës.
Acidi hialuronik dhe NCTF rigjenerojnë lëkurën deri ne thellësi.
Kjo maskë intensive do të transformojë fytyrën në vetëm një përdorim.
Zgjedhja e duhur për personat e të gjitha moshave dhe llojeve të lëkurës, veçanërisht ata që kanë prani të rrudhave, lëkurë të irrituar ose shenja të lodhjes.

Përdorimi

Filorga Skin-Unify Intensive Illuminating Serum :Aplikojeni si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës, në mëngjes dhe në mbrëmje, në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekolte përpara kremit.
Filorga Skin-Unify Illuminating Cream: Aplikojeni si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës, në mëngjes dhe në mbrëmje, në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekolte.
Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask: Vendosni një shtresë të trashë Meso-Mask në të gjithë fytyrën, duke përfshirë zonën rreth syve dhe dekoltenë.
Lëreni të perhapet në lëkurë për 15 deri në 30 minuta dhe më pas hiqeni duke përdorur një tampon pambuku të lagur.

Përbërësit

Filorga Skin-Unify Intensive Illuminating Serum Ingredients: Aqua (Water, Eau), Glycereth-26, Squalane, Butylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Pentylene Glycol, Sucrose Palmitate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Glycerin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Bisabolol, Glyceryl Linoleate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Sodium Potassium Aluminum Silicate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopheryl Acetate, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, O-Cymen-5-Ol, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Silica, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Benzyl Alcohol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Achillea Millefolium Extract, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Glucose, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Acetyl Tetrapeptide-2, Undaria Pinnatifida Extract, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Filorga Skin-Unify Illuminating Cream Ingredients: Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Squalane, Dicaprylyl Carbonate, Myristyl Myristate, C12-16 Alcohols, Pentylene Glycol, Sucrose Palmitate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Phenoxyethanol, Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Glycerin, Polyacrylate-13, Bisabolol, Glyceryl Linoleate, Parfum (Fragrance), Polyisobutene, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Potassium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, O-Cymen-5-Ol, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Silica, Benzyl Alcohol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Achillea Millefolium Extract, Glucose, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Glutamine, Undaria Pinnatifida Extract, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask Ingredients: Aqua (Water, Eau), Glycerin, Propanediol, Pentaerythrityl Distearate, Hydroxyethyl Urea, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Alcohol, Sorbitol, C20-22 Alkyl Phosphate, CI 77891 (Titanium Dioxide), C20-22 Alcohols, Octyldodecanol, Cera Alba (Beeswax, Cire D’abeille), Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen, Hydrogenated Polydecene, Parfum (Fragrance), Sucrose Palmitate, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide, Hydroxystearic Acid, Biosaccharide Gum-2, Allantoin, Glyceryl Linoleate, Alumina, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Glucose, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine HCl, Arginine HCl, Alanine, Histidine HCl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine HCl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine HCl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCl, Folic Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping