info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Filorga Skin-Unify Radiance Illuminating Perfecting Fluid

Çmimi:5,100.00 L

Fluid hidratues dhe trajtues i cili ndihmon në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave të errëta.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje trajtuese fluide kundër njollave të errëta, e cila ndihmon në njëtrajtësimin e tonit të lëkurës, falë një formule unike.
Përbërësit e tij aktivë të avancuar reduktojnë njollat ​​e errëta, njëtrajtësojnë dhe unifikojnë kompleksin.

Formuluar me një kombinim të 3 përbërësve aktivë :vitamina C + glabridin + ekstraket e algave për të reduktuar në mënyrë efektive njollat ​​e errëta.

Përbërësi aktiv me origjinë bimore, i nxjerrë nga Achillea Millefolium bën që tekstura e lëkurës të jetë e njëtrajtshme.

Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare, i rrethuar me mikrosfera, rimbush shtresat më të thella të lëkurës për ta ndihmuar atë që të reflektojë më shumë dritë.

Përdorimi

Përdoreni në mëngjes para make-up-it ose pas make-up-it për një efekt më të dukshëm.
Aplikojeni në zonat e fytyrës që reflektojnë më shumë dritë (mollëzat, kocka e vetullave, mjekra dhe hunda).
Mund të përdoret gjithashtu në çdo kohë të ditës sipër make-up.

Përbërësit

Aqua (Water, Eau), Glycereth-26, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Squalane, Dicaprylyl Carbonate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Mica, Pentylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, Sucrose Palmitate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Bisabolol, Glycerin, Butylene Glycol, Silica, Glyceryl Linoleate, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Parfum (Fragrance), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopheryl Acetate, O-Cymen-5-Ol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Chloride, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Tin Oxide, Potassium Sorbate, Achillea Millefolium Extract, Xanthan Gum, Glucose, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Tocopherol, Magnesium Sulfate, Glutamine, Undaria Pinnatifida Extract, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping