info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Filorga Radiance Boosters Set

Çmimi:5,140.00 L

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në rikthimin e shkëlqimit në lëkurë.
Cmim promocional.
50 ml, 30 ml, 30 ml, 4 ml

Stock: S’ka stok

SKU: FILO052
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

, ,

Masa

4 ml, 30 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Set përkujdesje me produkte të cilat ndihmojnë në rikthimin e shkëlqimit në lëkurë.
Seti përmban:

Filorga Micellar Solution 50 ml
Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask 30 ml
Filorga Oxygen-Gloë Super-Perfecting Radiance Cream 30 ml
Filorga Oxygen-Gloë Super-Smoothing Radiance Eye Care 4 ml

Filorga Micellar Solution
Pastrim efikas dhe i shpejtë i lëkurës.
Ky produkt është i domosdoshëm të përfshihet në ritualin e kujdesit ndaj lëkurës pasi është multi-funksional.
Pastron dhe rigjeneron lëkurën.
E le lëkurën të freskët dhe të hidratuar.
Mund të përdoret për të gjitha llojet e lëkurës dhe largon lehtësisht çdo produkt kozmetik që është kundër ujit.
I pasuruar me përbërës të tillë si ramnoza dhe trehaloza që do të përmirësojnë lëkurën në të njëjtën kohë që e pastrojnë atë nga papastërtitë.
Në këtë mënyrë lëkura do të duket më e re dhe e freskët.

Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask
Dhurojini shkëlqim fytyrës tuaj, ndërsa zvogëloni shenjat e plakjes me Filorga Meso-Mask, një maskë fytyre intensive për të gjitha llojet e lëkurës.
Kjo maskë shumë e përfolur për efektin anti-age ka një teksturë kremoze, që hidraton thellësisht lëkurën dhe minimizon rrudhat dhe vijat e imëta.
E pasur me kolagjen dhe elastinë, Filorga Meso-Mask do të hidratojë intensivisht dhe do të zbusë fytyrën tuaj.
Polisaharidi ramnozë i pranishëm në këtë formulim është i nevojshëm jo vetëm për të qetësuar skuqjen, por dhe për t’i dhënë një shkelqim natyral lëkurës.
Acidi hialuronik dhe NCTF rigjenerojnë lëkurën deri ne thellësi.
Kjo maskë intensive do të transformojë fytyrën në vetëm një përdorim.
Zgjedhja e duhur për personat e të gjitha moshave dhe llojeve të lëkurës, veçanërisht ata që kanë prani të rrudhave, lëkurës së irrituar ose shenjave të lodhjes.

Filorga Oxygen-Gloë Super-Perfecting Radiance Cream
Formulim specifik në formë kremi që synon të veprojë kundër:
– dehidratimit të lëkurës;
– rrudhave të para;
– gjendjes “pa jetë” të lëkurës;
– tonit jo-uniform të lëkurës.
Qëllimi: një lëkurë me 0 defekte – veprim që arrihet në sajë të kompleksit nxitës Super-Skin i formuluar në laboratorët Filorga. Kombinon acidin hialuronik me një faktor nxitës të oksigjenimit të lëkurës dhe një enzimë detoksifikuese, për një pamje të shkëlqyer ditë pas dite.
I jep lëkurës një shkëlqim të menjëhershëm – në sajë të teknologjisë Photoperfector HD.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Filorga Oxygen-Gloë Super-Smoothing Radiance Eye Care
Formulim specifik për një pamje plot shkëlqim të zonës rreth syve.
Karakteristikat:
– Pamje pa të meta e zonës rreth syve – kompleksi nxitës Super-Skin i formuluar në laboratorët Filorga, kombinon acidin hialuronik me një faktor nxitës të oksigjenimit të lëkurës dhe një enzimë detoksifikuese, për një pamje të shkëlqyer ditë pas dite.
– Avantazhi – veprim i fortë kundër njollave të errëta në lëkurë.
– I jep lëkurës një shkëlqim të menjëhershëm – në sajë të teknologjisë Photoperfector HD.
I testuar nga oftalmologë.
I përshtatshëm për zonën e ndjeshme rreth syve.

Përdorimi

Filorga Micellar Solution: Aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë nëpërmjet një diskete pambuku.

Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask: Vendosni një shtresë të trashë Meso-Mask në të gjithë fytyrën, duke përfshirë zonën rreth syve dhe dekoltenë.
Lëreni të perhapet në lëkurë për 15 deri në 30 minuta dhe më pas hiqeni duke përdorur një tampon pambuku të lagur.

Filorga Oxygen-Glow Super-Perfecting Radiance Cream: Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrën e pastruar paraprakisht.

Filorga Oxygen-Glow Super-Smoothing Radiance Eye Care: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve, me masazh të lehtë.
Mund ta aplikoni dhe pak në zonën e mollëzave për më shumë shkëlqim.

Përbërësit

Filorga Micellar Solution Ingredients: Aqua (Water, Eau), Propanediol, Sodium Citrate, Trehalose, Disodium Edta, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Zinc Pca, Cetrimonium Bromide, Citric Acid, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

Filorga Meso-Mask Smoothing Radiance Mask Ingredients: Aqua (Water, Eau), Glycerin, Propanediol, Pentaerythrityl Distearate, Hydroxyethyl Urea, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Alcohol, Sorbitol, C20-22 Alkyl Phosphate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), C20-22 Alcohols, Octyldodecanol, Cera Alba (Beeswax, Cire D’Abeille), Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen, Hydrogenated Polydecene, Parfum (Fragrance), Sucrose Palmitate, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide, Hydroxystearic Acid, Biosaccharide Gum-2, Allantoin, Glyceryl Linoleate, Alumina, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Glucose, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Chloride, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl, Folic Acid

Filorga Oxygen-Glow Super-Perfecting Radiance Cream Ingredients: Aqua (Water, Eau), Propanediol, Hydrogenated Coconut Acid, C15-19 Alkane, Sodium Polyacrylate, Dimethicone, Gluconolactone, Phenoxyethanol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydrolyzed Lupine Protein, Synthetic Fluorphlogopite, Sodium Stearoyl Glutamate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Hydroxide, Coco-Caprylate Caprate, Parfum (Fragrance), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Salicylate, Chlorphenesin, Cetyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 80, Sorbitan Stearate, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Biosaccharide Gum-1, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sucrose Palmitate, Hydrogenated Polydecene, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tin Oxide, Hydroxystearic Acid, Glyceryl Linoleate, Sodium Benzoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Alumina, Citric Acid, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Folic Acid, Tocopherol, Glucose, Palmitoyl Tetrapeptide-10, Potassium Chloride, Ci 17200 (Red 33), Superoxide Dismutase, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl

Filorga Oxygen-Glow Super-Smoothing Radiance Eye Care Ingredients: Aqua (Water, Eau), Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, C12-16 Alcohols, Pentylene Glycol, Mica, Polyacrylate-13, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Hydrolyzed Lupine Protein, Butylene Glycol, Polyisobutene, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Parfum (Fragrance), Dimethicone Crosspolymer, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, O-Cymen-5-Ol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Disodium Edta, Sucrose Palmitate, Buteth-3, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Ci 77491 (Iron Oxides), Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Folic Acid, Alcohol, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Tributyl Citrate, Glucose, Acetyl Tetrapeptide-5, Citric Acid, Potassium Chloride, Superoxide Dismutase, Potassium Sorbate, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Tocopherol, Lysine Hcl, Arginine Hcl, Alanine, Histidine Hcl, Valine, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanocobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine Hcl, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine Hcl, Coenzyme A, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine Hcl

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping