info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Fibrelact

Çmimi:2,335.00 L

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të traktit intestinal
Kuti x 10 bustina

Stock: S’ka stok

SKU: 4496525
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

10 bustina

Suitable For

,

Përshkrimi

Suplement ushqimor me laktulozë dhe fibra i nevojshëm për:
– funksionimin normal të traktit intestinal;
– shtim të lëizshmërisë së traktit intestinal.
I nevojshëm për t’u përdorur nga persona që vuajnë nga konstipacioni kronik.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtoj suplementi.

Përdorimi

Të rriturit dhe fëmijët mbi 3 vjeç, mund të konsumojnë 1 bustinë në ditë.
Bustina tretet në një gotë me ujë dhe më pas pihet.
Gjatë konsumimit të Fibrelact, konsumoni dhe 1.5-2 litra ujë në ditë.
Me kalimin e kohës, efekti i Fibrelact mund të shfaqet dhe pas 2-3 ditësh përdorimi.

Përbërësit

10 g of lactulose, 2 g of acacia gum dietary fiber, Fibregum ™

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping