info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

FAZZINI BABY SCALE

Çmimi:10,400.00 L

Peshore elektronike për bebe deri në 20 kg me ekran LCD

Stock: S’ka stok

SKU: 4498114
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Mosha

, , ,

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Peshore elektronike, e cila kontrollon peshën e fëmijës saktësisht.

E pajisur me një mbështetje të rrumbullakosur dhe këmbë prej gome, për të ofruar siguri për beben, gjatë qendrimit mbi peshore.
Peshon deri në 20 kg.
Kalim nga kg në Ib
Funksionon me bateri të ndërrueshme.(Shfaqet në ekran shenja kur mbaron bateria)
Lehtësisht e kalibrueshme

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping