info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Esseline Crema Idratante Rivitalizzante

Çmimi:6,250.00 L

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formula ideale për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe delikate.
Kremi ​​hidratues absorbohet lehtësisht dhe është i përshtatshëm edhe si bazë për make-up.
Formula e veçantë, e pasur me ujë termal, përmban vitaminat E, vitaminë A dhe vitaminë F, të cilat së bashku me acidet yndyrore të vajit të ullirit, orizit dhe gjalpit Shea japin butësi dhe ndjesi të mëndafshtë në epidermë, ndërkohë që kanë dhe veprim anti-moshë.
Prania e një përzierjeje substancash organike si aloe, tërshëra, mentja, boronica dhe caji jeshil, së bashku me acidin hialuronik krijojnë një përbërje hidratuese që mbron lëkurën.
Përdorimi i rregullt i këtij produkti përmirëson gjendjen e përgjithshme të epidermës, duke i dhënë elasticitet, butësi dhe hidratim.
Gjithashtu, ky produkt ka efekt mbrojës anti-ndotje, që mbron lëkurën nga ndotësit ambjentalë.

Përdorimi

Aplikoni produktin në lëkurën e fytyrës dhe qafës suaj, në mëngjes dhe mbrëmje.
Përhapeni mirë duke përdorur lëvizje rrethore.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping