info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

ESSEline Cosmetics Revitalizing Moisturising Cream

Çmimi:L6,250.00 L5,291.00 -15%

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën
50 ml

Përshkrimi

Formula ideale për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe delikate.
Kremi ​​hidratues absorbohet lehtësisht dhe është i përshtatshëm edhe si bazë për make-up.
Formula e veçantë, e pasur me ujë termal, përmban vitaminat E, vitaminë A dhe vitaminë F, të cilat së bashku me acidet yndyrore të vajit të ullirit, orizit dhe gjalpit Shea japin butësi dhe ndjesi të mëndafshtë në epidermë, ndërkohë që kanë dhe veprim anti-moshë.
Prania e një përzierjeje substancash organike si aloe, tërshëra, mentja, boronica dhe caji jeshil, së bashku me acidin hialuronik krijojnë një përbërje hidratuese që mbron lëkurën.
Përdorimi i rregullt i këtij produkti përmirëson gjendjen e përgjithshme të epidermës, duke i dhënë elasticitet, butësi dhe hidratim.
Gjithashtu, ky produkt ka efekt mbrojës anti-ndotje, që mbron lëkurën nga ndotësit ambjentalë.

Përdorimi

Aplikoni produktin në lëkurën e fytyrës dhe qafës suaj, në mëngjes dhe mbrëmje.
Përhapeni mirë duke përdorur lëvizje rrethore.