info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

ESSEline Cosmetics Regenerating Lifting Cream

Çmimi:L8,750.00 L7,437.00 -15%

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting
50 ml

Përshkrimi

Formula e përshtatshme për lëkurë të thatë, të ndjeshme, delikate dhe të maturuar.
Formula rigjeneruese me efekt lifting dhe veprim antioksidant, është një emulsioni natyral që ka në përmbajtje një përzierje prej 15 përbërësish aktivë.
Vaji i bajames, rrushi të kuq, rrushi i thatë dhe dylli i ullirit ushqejnë epidermën duke e bërë të butë dhe të hidratuar.
Uji termal, glukosaminoglukanet e acidit hialuronik, së bashku me beta glukanet, përmirësojnë hidratimin e lëkurës ndërsa vitaminat E dhe F kanë efekt antioksidues.
Ky krem ​​i pasur me acid hialuronik mbron epidermën nga plakja e parakohshme e shkaktuar nga radikalët e lirë dhe ndotja e mjedisit, në sajë të ekstraktit të çajit jeshil dhe të trumzës.

Përdorimi

Aplikoni produktin në lëkurën e fytyrës dhe qafës suaj, në mëngjes dhe mbrëmje.
Përhapeni mirë duke përdorur lëvizje rrethore.