info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

ESSEline Cosmetics Anti-Age Eye Treatment Serum

Çmimi:L7,500.00 L6,375.00 -15%

Serum anti-moshë për zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës
30 ml

Përshkrimi

Serumi ESSEline i konturit të syve është një përzierje e përqendruar, e projektuar për trajtimin e zonave rreth syve, qafës dhe dekoltesë.
Përmban vitaminë C, vitaminë E, glukosaminoglukane, acid hialuronik, beta glukan, ekstrakte bimore të çajit të gjelbër, rrushit të kuq dhe murrizit.
Përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë, së bashku me ujin termal, formonjnë një kompleks sinergjist aktiv kundër rrudhave të zonës periokulare dhe qafës.
Lëkura e lëshuar dhe e rrudhur me kalimin e kohës rifiton elasticitet dhe freski.

Përdorimi

Aplikoni produktin në zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës e qafës, çdo mëngjes dhe mbrëmje.
Përhapeni dhe masazhojeni mirë duke përdorur lëvizje rrethore.