info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Serenesi Gocce

Çmimi:1,110.00 L 943.50 L -15%

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe përmirëson humorin
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: ESI179
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

50 ml

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Ashwaganda, livandos, Humulus Lupulus, balsamit të limonit dhe teaninës.
Efektet:
– pakëson stresin;
– përmirëson humorin;
– ndikon pozitivisht te pacientët që kanë gjendje ankthi.
Është efikas në periudha stresi mendor dhe fizik, të shoqëruara me përkeqësim të humorit dhe humbje të interesit për aktivitetet e përditshmërisë.

Rrënjët e bimës Ashwaganda, kanë veti toniko-adaptogjene. Veprojnë si tonike në rast të lodhjes fizike dhe mendore. Ofrojnë gjendje qetësie dhe mirëqenie mendore.
Balsami i limonit ndihmon në përmirësimin e humorit.
Humulus Lupulus dhe lavanda pakësojnë stresin.

Ka shijen e mollës së kuqe.

Nuk përmban:
– ngjyrues artificialë;
– gluten;
– OMGJ;
– ngjyrues artificialë;
– sheqer të shtuar.

Suplementet ushqimorw nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.
Konsumimi në doza më të larta se doza e rekomanduar mund të çojë në shfaqjen e efekteve laksative.

Përdorimi

Tundeni shishen përpara çdo përdorimi.
Rekomandohet të konsumohen 2 ml në ditë.
Mund të konsumohet siç është ose e tretur me pak ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Ashwaganda, melissa, lavender, hop, theanine

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping