info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Esi NoDol Curcuma

Çmimi:L1,800.00

Suplement natyral për mirëqenien e kockave dhe artikulacioneve
30 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: 0044958532
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi
Suplement ushqimor në formën e kapsulave të lëngshme, për një përthithje sa më të lartë të lëndës vepruese dhe efikasitet më të madh. Përmban ekstraktet e curcumës, një erëz orientale e njohur për: -vetitë e saj anti-inflamatore; -vetitë antioksiduese; -ndikimin pozitiv në rritjen e fleksibilitetit të artikulacioneve. Përdorimi i rregullt rrit mirëqenien e kockave dhe artikulacioneve. Nuk përmban: -ngjyrues artificialë; -aroma artificiale; -konservues; -gluten; -OMGJ. I përshtatshëm për veganë. Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore. Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Përdorimi
Rekomandohet të pihen 2 kapsula në ditë, të shoqëruara me një gotë me ujë. Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.
Përbërësit
Ingredients by daily dose Min. titrated extract of curcuma: 6% 1440 mg
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro