info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Esifit Controlla la Fame Sazieta

Çmimi:3,320.00 L 2,822.00 L -15%

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë dhe redukton peshën trupore
180 tableta

Stock: Ka stok

SKU: ESI181
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

180 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor i formuluar nga kombinimi i farave Guar me ekstraktet e bimss Gymnema dhe glukomananin.
Kontrollon ndjesinë e urisë pasi, stimulon ngopjen dhe pakëson urinë.
Ky suplement gjithashtu pakëson absorbimin e lipideve dhe karbohidrateve, si dhe nxit tranzitin intestinal.

Farat Guar rregullojnë përthithjen e nutrientëve dhe shtojnë ndjesinë e ngopjes.
Gjethet Gymnema marrin pjesë në metabolizmin e karbohidrateve dhe yndyrnave dhe kontrollojnë ndjesinë e urisë.

Nuk përmban:
– sheqerna të shtuar;
– ngjyrues artificialë;
– përmirësues artificialë të shijes;
– gluten;
– OMGJ;
– konservues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Konsumimi i këtij suplementi ushqimor duhet të shoqërohet me një dietë ushqimore të larmishme dhe të shëndetshme dhe me aktivitet fizik.
Nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.
Nëse doni ta përdorni këtë suplement ushqimor më shumë se 3 javë rresht, duhet të konsultoheni paraprakisht me mjekun tuaj.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2-3 tableta rreth 1 orë para dy prej vakteve ushqimore.
Konsumoni shumë ujë gjatë ditës.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Guar, Glucommanan, Gymnema

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping