info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Esi-fit Controlla la Fame Appetito

Çmimi:2,160.00 L 1,836.00 L -15%

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë
60 tableta

Stock: Ka stok

SKU: ESI182
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor i formuluar nga kombinimi i bimëve: Garcinia Cambogia, Gymnema dhe Rhodiola.
Këto janë substanca natyrale që kanë veti të pakësojnë urinë e tepërt.

Garcinia Cambogia synon të ribalancojë peshën trupore, metabolizmin e yndyrnave dhe të kontrollojë ndjesinë e urisë.
Gymnema ndihmon në metabolizmin e karbohidrateve dhe yndyrnave dhe mban nën kontrollon ndjesinë e urisë.
Rhodiola ka veti tonike-adaptogjene dhe përmirëson humorin.

Nuk përmban:
– sheqerna të shtuar;
– ngjyrues artificialë;
– përmirësues artificialë të shijes;
– gluten;
– OMGJ;
– konservues.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Konsumimi i këtij suplementi ushqimor duhet të shoqërohet me një dietë ushqimore të larmishme dhe të shëndetshme dhe me aktivitet fizik.
Nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.
Nëse doni ta përdorni këtë suplement ushqimor më shumë se 3 javë rresht, duhet të konsultoheni paraprakisht me mjekun tuaj.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-2 tableta rreth 30 minuta para çdo vakti kryesor ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Garcinia Cambogia, Gymnema, Rhodiola

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping