info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Esi Aloedermal Crema Solare Viso spf 20

Çmimi:L1,240.00

Krem mbrojtës për fytyrën me spf 20
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem delikat me lëkurën, lehtësisht dhe plotësisht i absorbueshëm.
Përmban:
-koenzimë Q10, me veti anti-rrudhë;
-aloe vera, hidraton lëkurën dhe qetëson irritimet;
-ekstraktet e bimës Mucuna, e pasur me L-DOPA, një prekursor i melatoninës, që nxit pigmentimin e lëkurës;
-vaj argani, vaj ulliri dhe vitaminë E, me veti hidrauese.

Ofron një mbrojte mesatare dhe ndihmon në nxirjen uniforme të lëkurës.

Nuk përmban:
-konservues;
-parabene;
-ngjyrues artificialë;
-SLS;
-SLES.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht, 30 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikohet disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

Coenzima Q10, Oli di Argan, Vitamina E, Acido Ialuronico

Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro