info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Elancyl Serum Bust Firming

Çmimi:L3,250.00

Serum rimodelues i bustit 50 ml

Stock: 1 in stock

Additional information

Përshkrimi

Serum i përshtatshëm për të gjitha femrat, që duan ristrukturimin e bustit të tyre, duke i siguruar atij një qëndrueshmëri më të madhe. Rekomandohet posaçërisht pas shtatzënisë, pas gjidhënies dhe pas një humbjeje të shpejtë të peshës së trupit. Me përmbajtje të vajit të bajames së ëmbël, elastinës dhe fibrillinës, bën të mundur që lëkura të jetë e butë dhe e qendrueshme. Kështu busti rimodelohet dhe lëmohet që në muajin e parë.

Përdorimi

Aplikojeni me lëvizje rrethore në bustin dhe qafën tuaj çdo darkë. Pa shpëlarje.

Përbërësit

Aqua, Cyclopentasiloxane, Sd Alcohol 39-C (Alcohol Denat.), Peg-8, Cyclohexasiloxane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sëeet Almond) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PPG-12/Smdi Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Citronellol, Collagen, Dimethicone Crosspolymer, Fragrance, Geraniol, Glycoproteins, Hexyl Cinnamal, Iron Oxides (CI77491), Limonene, Mica, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Propylene Glycol Alginate, Sorbic Acid, Sorbitan Isostearate, Squalane, Titanium Dioxide (CI77891), Titanium Dioxide, Tocopheryl Glucoside, Triethanolamine.