info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Elancyl Cellu Slim Night

Çmimi:L5,700.00

Krem trupi nate për dobësim 250 ml

Stock: 2 in stock

Additional information

Përshkrimi

Elancyl Cellu Slim Night vepron gjatë natës, kur organizmi është në një fazë pushimi dhe akumulimi i yndyrës rritet. Ky proces bëhet i mundur nga GP4G, burim i vërtetë i energjisë qelizore, i cili stimulon metabolizmin e qelizave gjatë natës. Produkti ka në përmbajtje ekstraktet e kafeinës dhe bimës cecropia të cilat reduktojnë dukshëm celulitin, ekstrakt nga degët e pemës së mollës dhe piperit Sichuan që parandalojnë akumulimin e dhjamit dhe forcojnë lëkurën, si dhe vaj carthami dhe onager për të zbutur dhe hidratuar lëkurën tërësisht. Pas 14 ditësh aplikimi lëkura është më e fortë ndërkohë që celuliti reduktohet.

Përdorimi

Aplikojeni cdo darkë në lëkurë të thatë, me lëvizje masazhuese rrethore. Evitoni aplikimin në zonat e dëmtuara. Pa shpëlarje.

Përbërësit

Aqua, Alcohol Denat, Carthamus Tinctorius (Saffloëer) Seed Oil (Carthamus Tinctorius Saffloëer Seed Oi), Coco-Caprylate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Isopropyl Palmitate, Peg-100 Stearate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Dimethicone, Propanediol, Polyacrylate 13, Caffeine, Artemia Extract, Benzoic Acid, Caprylyl Glycol, Cecropia Obtusa Bark Extract, Citral, Citric Acid, Citronellol, Dimethiconol, Fragrance (Parfum), Geraniol, Hedera Helix (Ivy) Extract, Helianthus Annus (Sunfloëer) Seed Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Maltodextrin, Polyisobutene, Polysorbate 20, Pyrus Malus (Apple) Stem Extract, Salacia Oblonga Root Extract, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Zanthoxylum Bungeanum Pericarp Extract.