info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Durex Play Saucy Strawberry Flavoured Gel

Çmimi:L500.00

Lubrifikues intim me aromë luleshtrydheje 50 ml

Stock: 1 in stock

Additional information

Përshkrimi

Xhel lubrifikues që përdoret në:
– tharje vaginale;
– diskomfort gjatë kryerjes së marrëdhënieve seksuale

– rritje të kenaqësisë gjatë aktit seksual.

I tretshëm në ujë, me shije dhe aromë luleshtrydheje, për eksperiencë të ëmbël.

Jo i yndyrshëm, nuk ngjit dhe lahet lehtësisht.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

I pajtueshëm me kondomët Durex.

Përdorimi

Përdoret gjatë seksit oral dhe vaginal.

Shmanget kontakti me sytë, lëkurën e dëmtuar dhe plagët.