info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Durex Play Real Feel Gel

Çmimi:L500.00

Lubrifikues intim

50 ml

Përshkrimi

Xhel lubrifikues me bazë silikoni që përdoret në:
– tharje vaginale;
– diskomfort gjatë kryerjes së marrëdhënieve seksuale;

– rritje të kenaqësisë gjatë aktit seksual.

I tretshëm në ujë.

Jo i yndyrshëm, nuk ngjit dhe lahet lehtësisht.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Kombinohet me çdo lloj kondomi.

 

Përdorimi

Përdoret gjatë seksit oral, vaginal dhe anal.

Shmanget kontakti me sytë, lëkurën e dëmtuar dhe plagët.

Përdoret deri në 3 muaj nga hapja.