info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Durex Play Massage 2 in 1

Çmimi:L990.00

Xhel lubrifikues dhe masazhues me ekstrakte të guarana ose aloe vera 200ml
Clear


SKU: 002675
Tags: ,

Additional information

Pattern

aloe vera, guarana

Përshkrimi

Xhel me veprim të dyfishtë:

-pakëson tharjen vaginale dhe diskomfortin gjatë marrëdhënies seksuale;

-në sajë të një aplikatori vepron si masazhues. Përmban ekstraktet e guaranës ose aloe vera-s për një aromë sa më të këndshme. I çertifikuar nga Unioni Europian.

Përdorimi

Hidhet një sasi xheli në duar dhe përhapet në zonat intime. Mund të përdoret dhe në pjesë të tjera të trupit. Rekomandohet të shmanget zona e syve, lëkura e dëmtuar dhe plagët.