info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Durex Play Gel Real Feel

Çmimi:L500.00

Xhel lubrifikues 50ml

Stock: 4 in stock

SKU: 2968
Tags: ,

Additional information

Përshkrimi

Xhel lubrifikues me bazë silikoni që përdoret:

-në rastet e tharjes vaginale;

-në rastet e diskomfortit gjatë kryerjes së marrëdhënieve seksuale.

I tretshëm në ujë. Nuk është i yndyrshëm, nuk ngjit dhe lahet lehtësisht.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Kombinohet me çdo lloj kondomi.

Përdorimi

Përdoret gjatë seksit oral, vaginal dhe anal. Shmanget kontakti me sytë, lëkurën e dëmtuar dhe plagët. Përdoret deri në 3 muaj nga hapja.