info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Durex Naturals Intimate Gel

Çmimi:L1,400.00

Xhel lubrifikues natyral 100ml

Stock: 4 in stock

SKU: 4495759
Tags: ,

Additional information

Përshkrimi

Formulim me bazë ujore 100% natyral. Hidraton lëkurën në zonën intime dhe pakëson diskomfortin gjatë aktit seksual. Përmban prebiotikë, të cilët rregullojnë barrierën mbrojtëse të lëkurës. Ruan pH normal. Kombinohet me çdo lloj kondomi. Pa parfum. Pa ngjyrues.

Përdorimi

Hidhet një sasi xheli në duar dhe përhapet në zonat intime. Mund të përdoret dhe në pjesë të tjera të trupit. Rekomandohet të shmanget zona e syve, lëkura e dëmtuar dhe plagët.