info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ducray Squanorm Shampoo Dry Dandruff

Çmimi:L1,950.00

Shampo për flokë me zbokth të thatë

200 ml

Përshkrimi

Shampo që siguron veprim të shpejtë dhe të qëndrueshëm në kohë, në sajë të përbërësve specifikë aktivë kundër zbokthit. Pastron skalpin dhe flokët dhe e kthen lëkurën e kokës në gjëndje normale duke e hidratuar atë. Pa paraben.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet. Riaplikohet, lihet të veprojëpër rreth tre minuta, shpëlahet përsëri. Përdoret dy herë në javë për 6 javë.

Përbërësit

WATER AQUA , SODIUM LAURETH SULFATE, POLYSORBATE 2, DISTEARYL PHTHALIC ACID AMIDE, DECYL GLUCOSIDE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, LAURYL BETAINE, UNDECYLENAMIDOPROPYL BETAINE, FRAGRANCE PARFUM , MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, SELENIUM SULFIDE, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, SORBIC ACID