info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ducray Extra-Doux Shampoo

Çmimi:L2,000.00

Shampo për flokë delikatë

400 ml

SKU: DU059
Përshkrimi

Produkt i përshtatshëm për të gjithë familjen. Në sajë të provitaminës B5 i jep flokëve butësi dhe i ushqen ato duke i bërë më të fortë e më të ndritshëm. Hipoalergjik. Pa paraben, pa silikon, pa fenoksietanol.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet.

Riaplikohet, lihet të veprojë për rreth tre minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Mund të përdoret sa herë është e nevojshme.

Përbërësit

WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, INULIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERYL OLEATE, GREEN 3 (CI 42053), HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, YELLOW 5 (CI 19140).